Privātuma politika

Šeit jūs varat iegūt informāciju par tīmekļa vietnes apstrādes metodēm un uzzināt, kā tiek apkopoti un izmantoti Jūsu personas dati. Konfidencialitātes politikas personas datu aizsardzībai pamatā ir ES Regula Nr. …/2016 Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa (“Regula”)

KĀPĒC JŪSU DATI TIEK APKOPOTI, GLABĀTI UN RĀDĪTI?

- lai tīmekļa vietne varētu atbildēt uz Jūsu jautājumiem, kas nosūtīti pa e-pastu info@cement.lv vai izmantojot mūsu kontaktformu, lai sniegtu Jums nepieciešamo informāciju;

- Sniegt pakalpojumus;

- Nodrošināt klientu apkalpošanu;

- Statistikai par vietnes apmeklējumu skaitu. Šajā statistikā neviens netiek identificēts.

- Izmantojiet tīmekļa vietni, lai izmantotu datus tikai iepriekšminētajiem uzdevumiem, Jūsu dati netiks nodoti trešajām personām, ja Jūs neesat devis savu piekrišanu papildu pakalpojumu sniegšanai.

 

KĀDUS DATUS MĒS APKOPOJAM?

- Izmantojot kontaktinformācijas veidlapu vai e-pastu info@cement.lv , ir iegūti šādi dati: uzņēmuma nosaukums, uzņēmuma dienesta e-pasta adrese, uzņēmuma pārstāvja vārds, tālruņa numurs.

- Pieteikties jaunumu saņemšanai izmantojot formu - e-pasta adrese.

 

CIK ILGI MĒS GLABĀJAM JŪSU DATUS?

Uzņēmums glabās uzņēmuma pārstāvju datus un informāciju par uzņēmumu tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai:

- sniegtu pakalpojumus vai informāciju, kuru Jūs vai Jūsu uzņēmums prasa;

- sazinātos ar Jums un atbildētu uz Jūsu pieprasījumu.

 

KĀ UZZINĀT VAIRĀK PAR JŪSU DATU IZMATOŠANU? 

Ja vēlaties uzdot papildu jautājumus par datu izmantošanu, izdzēst datus no mūsu sistēmas vai iegūt citu informāciju par saviem datiem, sazinieties ar mums, rakstot elektronisku vēstuli uz e-pastu info@cement.lv

 

 

 

SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS POLITIKA

Lai šī tīmekļa vietne darbotos pareizi, mēs Jūsu ierīcē ievietojam sīkdatnes. Turpiniet lasīt, un Jūs uzzināsiet, kas ir sīkdatnes un kādam nolūkam tās tiek izmantotas.

 

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kuru tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad to atverat. Vietnes sīkdatne palīdz atcerēties Jūsu iestatītos iestatījumus (tādus kā valoda, augšupielādētie attēli, attēlošanas iestatījumi u.c.), kurus Jūs izvēlējāties vietnes skatīšanai, lai Jums tie nebūtu katru reizi jānorāda un jāielādē atkārtoti.

 

KĀPĒC TIEK LIETOTAS SĪKDATNES?

Sīkdatnes tiek izmantotas lai:

- Atcerētos ekrāna iestatījumus (piemēram, valodu, fonta lielumu utt.);

- Iegūtu statistiku (piemēram, kā Jūs nokļuvāt šeit, apmeklētāju skaits, patērētais laiks utt.), Lai uzlabotu un optimizētu vietnes darbību;

- Pārliecinātos, ka Jūsu paziņojums ir mērķēts uz citām vietnēm

SĪKDATŅUVEIDI


Funkcionālās sīkdatnes (pirmās personas sīkdatnes)
Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai tīmekļa vietne varētu veikt savas funkcijas un neaizmirstu Jūs pie katras jaunas darbības, tādas kā valodas iestatījumi, teksta ievadīšana vai vietnes atkārtota atvēršana, tā var ielādēt saturu ātrāk nekā pirmo reizi atverot.

Analīzes un reklāmas sīkdatnes (citu pušu sīkdatnes)
Vietnē tiek izmantotas analītiskās programmas – Google Analytics un Yandex Metric. Šajās programmās tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs, kā viens no pavadoņiem, varētu analizēt, kāds saturs vietnē visbiežāk tiek izmantots, caur kuru lietotājs ieguva piekļuvi vietnei, un kā pārvietojas vietnē. Informācija, kuru Jūsu izmantojat, tiek izmantota, lai uzlabotu relevantās vietnes, lai navigācija un saturs lietotājiem kļūtu interesantāki.

Turklāt tādus pakalpojumus kā Google Adwords var izmantot, lai parādītu paziņojumus, kas atbilst lietotāja vēlmēm. Youtube, lai nodrošinātu video saturu vai saites uz citām vietnes vietnēm. Facebook, Instagram, draugiem.lv, LinkedIn piedāvā iespēju apskatīt saturu no šiem sociālajiem kontiem vai dalīties ar vietnes saturu. Visi šie pakalpojumi izmanto sīkdatnes, lai iegūtu statistiku un meklētu populārākās meklēšanas tendences. Šīs trešo pušu sīkdatnes atrodas ārpus mūsu kontroles.
Sīkdatnes Jūsu ierīcē tiek glabātas īslaicīgi vai līdz brīdim, kad Jūs tās manuāli izdzēsīsiet.

Ja Jūs vēlaties, Jums ir jākontrolē vai jāizdzēš sīkdatnes no Jūsu ierīces. Jums ir iespēja atslēgt sīkdatņu izmantošanu Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka daži vietnes servisi un funkcijas var nedarboties.

Informācija, kas saistīta ar Sīkdatnēm, netiek izmantota Jūsu personīgai identifikācijai. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai šajos noteikumos noteiktajiem mērķiem

Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:  www.aboutcookies.org